O nas

Wine Avenue – Twój zaufany importer i dystrybutor wyjątkowych win, szampanów i alkoholi mocnych z całego świata! Od 2012 roku sukcesywnie rozwijamy naszą szeroką ofertę, dedykując nasze starania miłośnikom wykwintnych trunków. Nasze wino to nie tylko produkt, to historia i pasja. Naszą ofertę budujemy stale podczas winiarskich podróży, wizyt na międzynarodowych targach win i alkoholi, a także dzięki doświadczeniu i wiedzy wybitnych specjalistów.  Naszym celem jest dostarczanie naszym Klientom nie tylko wyjątkowych smaków, ale także satysfakcji i doświadczeń.

Zaufało nam już wiele Firm - jesteśmy dumni z budowania długofalowych i trwałych relacji z naszymi Klientami. Doceniamy talent restauratorów i sommelierów, którzy podzielają naszą filozofię, a współpraca z najlepszymi lokalami gastronomicznymi w kraju to dla nas zaszczyt.

Klienci korporacyjni mogą zawsze liczyć na profesjonalne doradztwo w doborze upominków firmowych  czy win na specjalne okazje w życiu Firmy.

Klienci indywidualni
mają możliwość zakupów w naszym Concept Store przy ul. Szarej 10 w Warszawie oraz w naszym specjalistycznym sklepie internetowym. Nasi doradcy służą zawsze fachową poradą.

Organizujemy tastingi, degustacje i spotkania prywatne i firmowe, zawsze w towarzystwie dobrych trunków i wybitnego specjalisty.
Organizujemy wyjazdy enoturystyczne w Polsce i Europie.
‍Dobieramy wina i alkohole na wesela i inne ważne uroczystości.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i odkryj razem z nami niepowtarzalne doznania!

Beata Chmielewska

Założycielka, Prezes Zarządu

Beata przez ponad 10 lat zdobywała doświadczenie jako Dyrektor Sprzedaży, odpowiedzialna za rynki środkowo-europejskie w międzynarodowej korporacji, następnie zaangażowana była w różne projekty u lidera rynku z branży logistycznej.
Wine Avenue to rezultat jej doświadczenia biznesowego i pasji do wina. Entuzjastka dobrego jedzenia, smakuje, odkrywa i podróżuje po świecie w poszukiwaniu inspiracji. Projekt Wine Avenue narodził się podczas jednej z podróży winiarskich.
Beata należy do Klubu Polskiej Rady Biznesu, jest członkiem Zarządu Polskiej Akademii Gastronomicznej, a także działa w Radzie organizacji charytatywnej „Nasza Fundacja” . Jest absolwentką SGH w Warszawie, włada angielskim, niemieckim i doskonali włoski, a wiedzę winiarską zdobywała na szkoleniach WSET (Wine & Spirit Education Trust). Mama dwóch dorosłych synów.

Jesteśmy obecni w całej Polsce, we wszystkich kanałach dystrybucji

12

lat doświadczenia
ponad

500

klientów horeca
ponad

400

klientów b2b

25

Pracowników

WINE AVENUE to zespół specjalistów w dziedzinie win i alkoholi, który oferuje najwyższą jakość produktów i usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Wina znajdujące się w naszej ofercie selekcjonowane są przy wsparciu wybitnych ekspertów, przede wszystkim przez Artura Marculę, pełniącego obowiązki in-house sommeliera.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór alkoholi mocnych, w tym wersji limitowych, rocznikowych oraz wyszukiwanych pod specjalne zamówienie.

Osobiście wybieramy winnice, z którymi współpracujemy i zawsze zwracamy uwagę na filozofię ich winiarzy i właścicieli. Osoba, która stoi za winem przekazywanym naszym Klientom jest dla nas bardzo ważna.