TENUTE SALVATERRA Musujące

Tenute SalvaTerra to nie tylko winnica – to prawdziwa podróż do serca Valpolicella Classica, zakorzeniona w malowniczej frazione Cengia w San Pietro in Cariano. Winnica jest usytuowana w jednym z najpiękniejszych venetian villas z późnego renesansu: Villa Giona, otoczona cyprysami, oliwkami, stuletnimi murami i malowniczymi winnicami.

TENUTE SALVATERRA Musujące
Włochy
Wenecja Euganejska

TENUTE SALVATERRA Musujące

Odkryj skarby tego regionu, gdzie kamienne szczeliny nagle otwierają się wśród zieleni, a starożytne kościoły i proste, wiejskie kapliczki współgrają z kamiennymi domami i eleganckimi willami weneckimi. Przejmujące wodospady i ukryte jaskinie prehistoryczne dodają tej krainie dodatkowego uroku.

Wina Tenute SalvaTerra są owocem tego unikalnego terenu. Winnica z pasją do wina wynikającą z głębokiego szacunku zarówno dla wyjątkowych warunków klimatycznych, jak i dla tradycji winiarskiej. Każda kropla wina emanuje historią tego miejsca, gdzie ziemia i klimat są integralną częścią produkcji wina.

Zanurz się w świecie Tenute SalvaTerra, gdzie każde wino jest opowieścią o tym urokliwym zakątku Valpolicella. Wina z winnicy Tenute SalvaTerra to brama do wyjątkowego doświadczenia. Odkryj pasję, tradycję i smakowite historie skąpane w szlachetnym świetle venetian villas. Wino Tenute SalvaTerra – odkryj unikalność Valpolicella w każdym łyku.

Antica Vigna Prosecco extra dry
wytrawne
,
białe
Glera

Inni producenci