Bowen

Destylarnia szczyci się dużym potencjałem dzięki lokalizacji na pięknym terytorium Charente-Maritime, w harmonijnym krajobrazie obejmującym 80 hektarów (197 akrów) lasów i gruntów obsadzonych dwoma prestiżowymi rocznikami: Fins Bois i Borderies.

Bowen
Francja
Cogniac

Bowen

Koniaki BOWEN są opracowywane z pasją oraz mocnym, wyrafinowanym i złożonym stylem, aby stworzyć wspaniałe koniaki będące odpowiedzią na wymagające, codzienne wyzwania.

Markę Bowen stworzył na początku XX wieku Louis Olivier Chabasse, wielki miłośnik koniaku i dalekich podróży, który podczas jednej ze swych wypraw spotkał w Madrasie niejaką Elizabeth Bowen (nie mylić z irlandzką pisarką doby modernizmu) i zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Koniaki Bowen mają być takie jak Elizabeth: silne, ambitne i dojrzałe, a jednocześnie łagodne, marzycielskie i pełne wrażliwości.

Siedziba BOWEN Cognac mieści się w Saint-Jean-d’Angély. Tam, w samym centrum miasta, dom wita swoich klientów w dużym hotelu recepcyjnym, ukazującym wszechświat kolorów i faktur, w którym połączenie współczesnego designu i antycznych elementów odzwierciedla doskonałą alchemię pomiędzy starym i nowoczesnym. Prawdziwa oaza spokoju z subtelną i ciepłą atmosferą

Cognac Bowen VSOP
VSOP
,
Koniak
Eaux-de-vie
Cognac Bowen Elisabeth
Brandy
,
Koniak
Eaux-de-vie
Bowen XO
XO
,
Koniak
Eaux-de-vie
Bowen XO Gold'n Black
XO
,
Koniak
Eaux-de-vie

Inni producenci