Kruk

Wódka Manufakturowa narodziła się w Pałacu Nakomiady z 1705 r. Dawne majątki ziemskie słynęły z wytwarzania wykwintnych alkoholi w rodzinnych manufakturach. Tradycje te przenosimy do dzisiejszego świata. Podobnie jak dawni mistrzowie rzemiosł, latami trenowaliśmy zbierając doświadczenia w wytwarzaniu najlepszych wódek w Polsce. Stworzyliśmy doskonała w smaku, wolno dojrzewającą wódkę KRUK. Każdą butelkę z limitowanych partii sprawdzamy, numerujemy i podpisujemy ręcznie, gwarantując znakomita jakość. A Kruk? Jest autentyczny jak historia i miejsce powstania tej wódki.

Kruk
Polska
Mazury

Kruk

Inspiracją dla istoty męskiego trunku stał się dawny przyjaciel, niesamowity ptak, który żył wiele latw pałacu Nakomiady. Był niezwykle inteligentny, silny i charakterny. Choć nie mógł latać, codziennie próbował. Kochał każdy dzień swojego życia. Swoim uporem dawał motywację w najbardziej trudnych momentach i wywoływał chęć działania.

Kruki to najbardziej inteligentne z ptaków. Ten duży¡ silny jegomość wygrywa w „trzy karty", uczy siękorzystać z narzędzi, a nawet opowiada historie. Kocha życie lata dla czystej przyjemności,wykonując przy tym niesamowite akrobacje. Kruk to facet z zasadami": dba o swoje i jestobrońcą własnego gniazda. Czy Kruk jest czarny? Jego pióra, z daleka czarne,mienią się paletą granatów i stalowychniebieskości, zieleni, fioletu a niekiedy brązu.Tak jak kruk na naszej etykiecie.

Jesteśmy pasjonatami wódek i dobrego życia.Latami zbieraliśmy doświadczenia, stając się ekspertami od najlepszych wódek w Polsce. Przywracamytradycje wytwarzania jakościowych alkoholi w dawnych majątkach ziemskich. Stworzyliśmy idealną w smaku, wolno dojrzewającą Wódkę Kruk. Gwarantujemy jej jakość podpisując sięna każdej butelce własnymi nazwiskami. Jesteśmy dumni z Wódki Kruk i traktujemy Was jak swoich gości. Polska słynie z dobrej wódki, która spokojnie może konkurować z whisky. Wódka dla koneserów,dla przyjemności niespiesznego delektowania się bogactwem smaków, balansem łagodności w przełykuz rozgrzewającą Mocą. Do picia w szklance z grubego szkła, na lodzie lub lekko schłodzona,bez pośpiechu i z satysfakcją.

Kruk Ziemniak
Czysta
,
Wódka
Ziemniak
Kruk Żyto
Czysta
,
Wódka
Żyto
Kruk Cytrus Chytrus
Smakowa
,
Likier
Ziemniak

Inni producenci