Belvedere

Belvedere Vodka powstała w 1993 jako zupełnie nowa, unikalna i wybitnie ekskluzywna wódka stworzona przez Polmos Żyrardów. Belvedere błyskawicznie przyciągnęła uwagę ekspertów i koneserów i już na początku 1996 roku została wprowadzona na rynek amerykański. Przez ekspertów została uznana za pierwszą na świecie wódkę super premium – definiując standardy tej nowej kategorii najbardziej luksusowych wódek

Belvedere
Polska
Mazowsze

Belvedere

Żyrardów to niewielka miejscowość położona w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy, która zyskała sławę dzięki dwóm kluczowym przedsiębiorstwom. Jedno z nich specjalizuje się w produkcji telewizorów LCD, a drugie jest znanym producentem alkoholu. To właśnie Polmos Żyrardów, firma odpowiedzialna za najbardziej ekskluzywną wódkę na świecie - Belvedere, jest tu niekwestionowanym liderem. Ta marka to odrębna klasa, co potwierdzają jej ekskluzywne miejsca na półkach w 100 najlepszych klubach na świecie.

Belvedere zadebiutowała w 1993 roku, zdobywając już trzy lata później uznanie na rynku amerykańskim. Otrzymała tytuł pierwszej wódki klasy Super Premium. Jej wyjątkowy smak i aromat łączą się z pięknem, co doskonale oddaje nazwa - belle pochodzące z włoskiego oznacza piękno, a vedere - widzieć. Na każdej butelce tej ekskluzywnej wódki, z aprobatą prezydenta Lecha Wałęsy, umieszczony jest wizerunek Pałacu Belwederskiego w Warszawie. Butelka, wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, skrywa w sobie krystalicznie czystą wodę artezyjską i Żyto Dańkowskie, stanowiące fundamenty unikalnego smaku.

Różnorodność smaków uzyskuje się poprzez dodatek macerowanych owoców, co gwarantuje naturalne i zachwycające aromaty. Belvedere to marka, która cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością, będąc wyborem takich ikon jak Rita Ora czy Lady Gaga. Pojawia się także w jednym z najnowszych filmów z Jamesem Bondem - "Spectre". Nie zabrakło jej także na prestiżowych Tygodniach Mody w Paryżu, Mediolanie czy Londynie. Od 2009 roku corocznie zdobywa liczne nagrody, potwierdzając swoją niekwestionowaną jakość.

Belvedere
Czysta
,
Wódka
Żyto Dańkowskiego
Forest Smogóry
Czysta
,
Wódka
Żyto ze wsi Smogóry
Lake Bartężek
Czysta
,
Wódka
Żyto z Barężek
Pure Chrome
Czysta
,
Wódka
Żyto
Pure Iluminator
Czysta
,
Wódka
Żyto
Belvedere Organic Infusions Pear & Ginger
Gruszka i Imbir
,
Smakowa
Żyto
Belvedere Organic Infusions Blackberry & Lemon Grass
Jeżyna i trawa cytrynowa
,
Smakowa
Żyto
Belvedere Organic Infusions Lemon & Basil
Cytryna i Bazylia
,
Smakowa
Żyto

Inni producenci