MARJAN SIMČIČ

Wyjątkowa winnica Marjana Simčiča, gdzie strażnicy niepowtarzalnego terroir z oddaniem pielęgnują winogrona. Poprzez manualną pracę i zastosowanie organicznych oraz biodynamicznych metod uprawy, tworzą zdrowe środowisko sprzyjające różnorodności biologicznej.

MARJAN SIMČIČ
Słowenia
Goriška Brda

MARJAN SIMČIČ

Dla Marjana Simčiča zrównoważony rozwój to integralna część życia w regionie Brda, gdzie strome zbocza i wąskie tarasy wymagają precyzyjnej pracy.

Brak nawadniania to dla nich nie tylko wybór, lecz niemożliwe do wyobrażenia pozbawienie Brdy jej bogactwa biologicznego. Drzewa oliwne, sady owocowe i lasy między winnicami dodają wyjątkowości i piękna tej krainie winiarskiej. Współpracują z grupą Perleuve i Giovanni Bigot, dążąc do postawienia winnicy Marjana Simčiča w centrum produkcji wysokiej jakości win.

Holistyczne podejście oraz stałe monitorowanie za pomocą aplikacji 4Grapes to kluczowe elementy, umożliwiające nie tylko bieżącą ocenę, ale także śledzenie historii winnicy. To narzędzie pozwala winiarzom podejmować trafne decyzje agronomiczne, optymalizować rezultaty, wspierając się Indeksem BIGOT zgodnie z filozofią LEAN

Simcic Chardonnay Brda Classic
wytrawne
,
białe
Chardonnay
2022
Simcic Pinot Grigio Brda Classic
wytrawne
,
białe
Pinot Grigio
Simcic Pinot Noir Cru Selection
wytrawne
,
czerwone
Pinot Noir
2020

Inni producenci