Whitley Neill

Gin Whitley Neill jest destylowany w wielokrotnie nagradzanej destylarni City of London Distillery, pierwszej i wciąż jedynej destylarni ginu w londyńskim City od 200 lat.

Whitley Neill
Anglia
Londyn

Whitley Neill

Destylarnia City of London od dziesięciu lat produkuje wielokrotnie nagradzane giny, zdobywając 65 medali w całej gamie ginów, w tym 5 podwójnych złotych i 5 złotych na IWSC oraz 6 złotych na SFWSC i 3 Spirits Business Gin Masters.

Od 2012 roku destylarnia rozpoczęła produkcję ginu w parze 200-litrowych miedzianych alembików o nazwach Clarissa i Jennifer (nazwanych na cześć „Dwóch grubych dam” z programu kulinarnego BBC). W 2016 roku wraz z rozwojem destylarni do oryginalnej pary dołączono większy destylator o pojemności 500 litrów, aby zwiększyć skalę produkcji. Ten nowy, większy destylator został wprowadzony na rynek z okazji 90. urodzin królowej i odpowiednio nazwał go Elizabeth.

Często nazywany ukrytym skarbem, bar w gorzelni City of London to bar koktajlowy, z którego roztacza się widok na imponujące miedziane fotosy z destylarni. Lekki aromat pary ginu unoszący się w powietrzu dodaje wyjątkowej atmosfery barowi.

No items found.

Inni producenci