TENUTA L 'ARMONIA

W Harmonii z Naturą Tenuta l 'Armonia to pasjonaci rzemiosła wina i smaku. Ich winnica, położona w trzech różnych obszarach wulkanicznych, tworzy trzy unikalne Cru o wyjątkowych cechach mineralnych. Poprzez praktykowanie regeneratywnego rolnictwa od 2010 roku, pielęgnują żywotność gleby, co umożliwia produkcję autentycznych i wyrazistych win. Odkryj nową tożsamość wina Veneto i vicentino dzięki zrównoważonym praktykom rolniczym oraz precyzyjnej zonacji w ich winnicy.

TENUTA L 'ARMONIA
Włochy
Wenecja Euganejska

TENUTA L 'ARMONIA

Winnica L’Armonia powstała w 2010 roku, z inicjatywy Andrei Pendin, który koncentruje się na promowaniu naturalnych win z wulkanicznego terroir Vicenzy na wzgórzach Montecchio Maggiore

Prowadzą znakomitą pobliską restaurację Fare Cibo, która oferuje najlepsze lokalne składniki oraz fantastyczny wybór naturalnych win.L’Armonia (po polsku: harmonia) to dzisiaj 10 hektarów upraw w zgodzie z naturą i życiem według Andrei.

Winnica stosuje wiele różnych praktyk agronomicznych,które są pełne szacunku i świadome naturalnych potrzeb roślin i gleby, bez używania produktów chemicznych. Wszystkie wina w L’Armonii są fermentowanena rodzimych drożdżach. Andrea to prawdziwy fascynat natury!

Armonia Frizzi POP Pet-NAT
wytrawne
,
białe
Durello
Pinot Nero
Armonia Bianco POP NAT
wytrawne
,
białe
Garganega
2018
Armonia Brio POP NAT
wytrawne
,
czerwone
Barbera
Cabernet Franc
2018

Inni producenci